Ontbijtseminarie 26.06.2014 - Actualia sociaal recht
Ontbijtseminarie 26.06.2014 - Actualia sociaal recht
Halfweg 2014 maken we de balans op:
Topics:
- Hoe heeft de Wet op het eenheidsstatuut zijn stempel gedrukt op het arbeidsreglement dat gehanteerd wordt in uw onderneming?
- Wat is de stand van zaken m.b.t. de specifieke clausules zoals het scholingsbeding, het niet-concurrentiebeding en het proefbeding: welke zijn nog overeind gebleven en welke zijn onderhevig aan wijzigingen?
- Ook de Welzijnswet bleef niet onaangeroerd door de wetgever, die in maart en april 2014 nieuwe bepalingen toevoegde: wat is nieuw en waar moet men als werkgever extra aandacht aan besteden?
- Heeft uw onderneming het verplichte werkgelegenheidsplan al ingevoerd conform CAO nr. 104?
- Hoe rigide is de taalwetgeving nog in het licht van het wijzigingsdecreet van 14 maart 2014?
- Welke invloed hebben deze vernieuwingen en wijzigingen op de strafrechtelijke aansprakelijkheid van de bestuurder van een rechtspersoon?
Als werkgever is het dus tijd voor actie…
AGENDA
08u00 : Ontvangst door Mr. Tom Messiaen en start ontbijt (wifi is voorzien).
08u30 : Start Ontbijtseminarie gegeven door Mr. Els Verdonck en Mr. Kea Van de Walle
10u00 : Einde
Monard-D'Hulst nodigt u dan ook graag uit om tijdens een gratis ontbijtseminarie u hierover verder te informeren. U kan inschrijven tot vrijdag 20 juni 2014 door een e-mail te sturen naar Martine.Devlieger@monard-dhulst.be of het kantoor te contacteren: (tel.) +32 (0)9 224 44 28 of (Fax). +32 (0)9 224 18 70